NOWOŚCI W OFERCIE

Wymagana wtyczka Adobe Flash Player w wersji 9 lub nowsza.

Serwis

Istotnym punktem naszej oferty jest obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna wózków Linde . Wierzymy, że jakość technicznej i merytorycznej obsługi jest decydująca dla długofalowego zadowolenia klienta, dlatego też kładziemy duży nacisk na jakość usług, terminowe wywiązywanie się z powierzonych zleceń jak i doradztwo w myśl zasady :


„Kto nie szanuje starych klientów nigdy nie będzie miał nowych ... ''


Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę serwisową powierzonego sprzętu wykonując naprawy doraźne utrzymujące sprzęt w ciągłej sprawności, a także objąć wózki full serwisem biorąc pełną odpowiedzialność za ich stan techniczny.

Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych techników serwisu pomoże Państwu w rozwiązaniu napotkanych problemów ze sprzętem. Dzięki naszym profesjonalnie wyposażonym pojazdom serwisowym jesteśmy w stanie dojechać do miejsca pracy maszyny i większość napraw wykonać w miejscu jej pracy eliminując tym samym koszt transportu sprzętu do warsztatu.

Znakomicie zdajemy sobie sprawę, że każdy użytkownik wózka chce być pewien, że także w razie technicznych wątpliwości lub problemów uzyska szybką i profesjonalną pomoc techniczną jak i merytoryczną


Na życzenie klienta zorganizujemy indywidualne szkolenia dla operatorów z zakresu konserwacji i właściwej obsługi sprzętu objętego serwisem.