<

NOWOŚCI W OFERCIE

Wymagana wtyczka Adobe Flash Player w wersji 9 lub nowsza.

Części zamienne

Mając świadomość, że długotrwały przestój wózka spowodowany awarią stanowi duży stres i koszt dla jego właściciela firma Profit Partner dostarcza terminowo wszystkie części zamienne i akcesoria do wózków Linde.

Oto nasze priorytety w tej dziedzinie:

- szybkość i terminowość dostaw ( części Linde już w 48h )

- cena części - ze względu na duże doświadczenie i znakomitą znajomość rynku dołączyliśmy do liderów sprzedaży części zamiennych do wózków widłowych Linde w Polsce. Ciągle poszerzamy grono dostawców mając przez to na celu przedstawienie naszym Partnerom jak najkorzystniejszej i najrozsądniejszej oferty cenowej.

- sprzedaż wysyłkowa – współpracujemy z różnymi firmami kurierskimi – mając na uwadze niską cenę i szybkość dostawy wybór kuriera pozostawiamy Państwu

- wybór - zawsze proponujemy minimum 2-3 rozwiązania: część wysokiej jakości lub część o niskiej cenie. Sugerujemy zawsze wybór rozwiązania najtańszego w eksploatacji, co nie w każdym przypadku przekłada się na najniższą cenę zakupu danego elementu, ale mamy również świadomość, że nie zawsze należy wybrać część najdroższą. wybór pozostawiamy Państwu.

- obsługa posprzedażna – jeżeli tylko jest to możliwe, staramy się wspomóc naszych klientów wiedzą w zakresie montażu części czy podzespołów. W odróżnieniu od innych firm, nastawionych wyłącznie na sprzedaż nasza współpraca nie kończy się po przekazaniu paczki kurierowi.